Güneş Paneli Nedir? Güneş Panelleri Nasıl Çalışır?
Ekim 29, 2023
Tarımsal Sulama Sistemlerinde Frekans İnverter Kullanımı
Ekim 29, 2023
Güneş Paneli Nedir? Güneş Panelleri Nasıl Çalışır?
Ekim 29, 2023
Tarımsal Sulama Sistemlerinde Frekans İnverter Kullanımı
Ekim 29, 2023

Taşınabilir Solar Jeneratörler

İsos Enerji, taşınabilir solar jeneratörler üretmektedir. Bu jeneratörler, piknik, kamp, karavan ve elektrik ihtiyacı olan diğer yerlerde kullanılır. Farklı watt değerlerindeki jeneratörler, telefon şarjından televizyon izlemeye kadar çeşitli elektrikli cihazları çalıştırabilir. İsos Enerji, İzmir'de yenilenebilir enerji alanında hizmet verirken, akülü ve şebeke bağlantılı projelerde de aktiftir. Firma, güneş enerjisi ekipmanları ve malzemeleri sunmaktadır. Elektrik faturalarınız yüksekse, İsos Enerji ile güneş enerjisi çözümleri için iletişime geçebilirsiniz.

İsos enerji bünyesinde üretilen taşınabilir solar jeneratörler ergonomik tasarımıyla ve taşınabilir olmasıyla küçük ve orta ölçekli solar enerji uygulamalarında kullanılmaktadır. İsos Enerji bünyesinde üretilen Güneş Enerjili Taşınabilir Solar Jeneratörleri Piknikte, Kampta, Karavanda, Bağ evlerinde, Hobi Bahçelerinde kısacası elektrik ihtiyacı duyulan her yerde kullanabilirsiniz. Sistemin büyüklüğüne göre  buzdolabı, televizyon, aydınlatma, telefon şarjı ve küçük ev aletlerini çalıştırmaya olanak sağlamaktadır.

SOLAR JENERATÖR MODELLERİMİZ

60 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

60 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 10 watt güneş paneli ve 7 amper kuru akü mevcuttur.·60 watt taşınabilir solar jeneratör ile 2 adet 7 watt  dc led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz.Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir.

160 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

160 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 22 watt güneş paneli ve 12 amper kuru akü mevcuttur.·160 watt taşınabilir solar jeneratör ile 3 adet 7 watt  dc led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz. Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir.

240 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

240 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 42 watt güneş paneli ,22 amper jel akü, 150 watt inverter mevcuttur.·240 watt taşınabilir solar jeneratör ile 3 adet 7 watt   led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve ısa süreli mini tv izlenebilir .Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnvertör olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydılatma için kullanılabilir bir üründür.

480 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

480 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 85 watt güneş paneli ,42 amper jel akü, 300 watt inverter mevcuttur.·480 watt taşınabilir solar jeneratör ile 8 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve 4 saate kadar televizyon izlenebilir, Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnvertör olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

800 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

800 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 170 watt güneş paneli ,60 amper jel akü,600 watt inverter mevcuttur.·800 watt taşınabilir solar jeneratör ile 8 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve 6 saate kadar televizyon izlenebilir, Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma ve televizyon için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

1200 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

1200 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 2 adet 170 watt güneş paneli ,100 amper jel akü,30 amper şarj regülatörü,1200 watt inverter mevcuttur.·1200 watt taşınabilir solar jeneratör ile 10 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ,20-24 saat mini buzdolabı , 8 saate kadar televizyon izlenebilir ve  Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnvertör olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

NOT: Mini buzdolabı için kullanılabilecek en küçük solar jeneratördür.

2400 Watt Güneş Enerjili Solar Jeneratör

2400 watt taşınabilir solar jeneratörümüzde 2 adet 280 watt güneş paneli ,2 adet 100 amper jel akü, 30 amper şarj regülatörü, 1200 watt inverter mevcuttur.·2400 watt taşınabilir solar jeneratör ile 10 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ,20-24 saat mini buzdolabı , 8 saate kadar televizyon izlenebilir ve  Laptop Şarj edilebilir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnvertör olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

NOT:Ortaboy için kullanılabilecek en küçük solar jeneratördür.

2400 watt solar jeneratör sistemimiz hobi bahçe evlerinde en çok tercih edilen pakettir.En küçük Minimal Solar Ev paketi diyebiliriz. Ayrıca bal süzme makinası çalıştırmak isteyenlerin Arıcılar içinde en çok tercih edilen solar arıcı paketidir.

İsos Enerji Firması; Yenilenebilir Enerji alanında izmirde hizmet vermektedir. İsos enerji olarak Off Grid(Akülü) ve On grid(şebeke bağlantılı) projelere hizmet vermekteyiz. İsos Enerji sektörde kendini kanıtlamış bir çok markanın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. İsos Enerji Olarak ürün yelpazemizde Güneş Paneli, Solar Şarj Regülatörü, İnvertör, Akıllı İnvertör, Solar Jel Akü, Lityum Akü, Solar Kablo, Konektör, Güneş Paneli Bağlantı Ekipmanları, Solar Sokak Aydınlatma, On Grid Şebeke bağlantılı İnvertör vb. Güneş Enerjisi alanında ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeler bulunmaktadır. Elektriğin Olmadığı; Çiftlik Evi, Hobi Bahçesi, Karavan, Tekne, Kampta İsos enerji ile elektriksiz Kalmayın. Bireysel konutunuzda ve fabrikanızda yüksek elektrik faturaları ödüyorsanız hemen İSOS enerji ile iletişime geçin faturanızı güneş ödesin.