Örnek Solar Paket Sistemler

Her Bütçeye ve İhtiyaca Uygun Özelleştirilebilir Sistemler

Şebekeden Bağımsız Sistemler

Şehir şebeke hattı bulunmayan bölgelerdeki evler için en ideal çözüm olan off-grid sistemlerde üretilen elektrik enerjisi ihtiyaç anında kullanılmak üzere akülerde depolanır. Sistem çalışması için gerekli olan elektriği enerjisini kendi akülerinden sağlar.

Oberon - 1,1kWp

Tek Fazlı


Logos - 3,3kWp

Tek Fazlı


Öz Tüketim Sistemler

Üretilen enerjisinin şebekeye satışının mümkün olmadığı durumlarda elektrik anlık olarak kullanıcı tarafından tüketilir. Bu sistemler çalışabilmeleri için şebeke elektriğine ihtiyaç duyarlar ve panellerin ürettiği enerjiyi depolayacak aküleri bulunmamaktadır.

Ceres  - 2kWp

Tek Fazlı


Orcus - 5kWp

Tek Fazlı


Şebekeye Bağlı Sistemler

Panellerin ürettiği elektriğin anlık olarak tüketildiği ve tüketilmediği durumlarda şebekeye satarak kullanıcılara ek gelir sağlayan on-grid güneş enerjisi sistemi olarak tanımlanmaktadır. Sistem çalışması için gerekli enerjiyi şebekeden sağlar. Satış izni için yapının projesine aykırı olmaması gereklidir.

Mimas - 3kWp

Tek Fazlı


Tarvos - 11kWp

Üç Fazlı


Hibrit Sistemler

Güneş enerjisi sistemlerinin en verimli kullanım yöntemi olarak ön plana çıkan bu sistemlerde üretilen elektrik ihtiyaçtan fazla olması durumunda depolanabilir veya şebekeye satışı gerçekleştirilebilir. Üretilen elektriğin anlık tüketimi karşılayamadığı anlarda ise şebekeden elektrik enerjisi desteği alınır.

Atlas - 5,5kWp

Üç Fazlı


Titan - 11kWp

Üç Fazlı


İhtiyacınıza En Uygun
ve Verimli Sistemi Tasarlayalım

Talep formunu doldurarak enerji mühendislerimizden destek alabilirsiniz.

Mühendislerimiz 0(553) 532 9768 veya 0(531) 011 4767 numaralı telefon hattı üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Görüşme esnasında size teknik sorular yöneltebilir ve detaylı keşif çalışması için açık adresinizi talep edebilirler.

Talep Formu

    Mühendislerimiz 0(553) 532 9768 veya 0(531) 011 4767 telefon hattı üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Görüşme esnasında size teknik sorular yöneltebilir, keşif çalışması için açık adresinizi talep edebilirler.