Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri
Ekim 29, 2023
Güneş Enerjili Öz tüketim Sistemleri
Ekim 29, 2023
Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri
Ekim 29, 2023
Güneş Enerjili Öz tüketim Sistemleri
Ekim 29, 2023

Güneş Enerjili Solar Sokak ve Bahçe Aydınlatmalar

Güneş enerjili aydınlatma sistemleri, güneş paneli ile enerji toplayıp bataryada depolar ve karanlıkta otomatik olarak çalışır. İsos Enerji, çeşitli güneş enerjili aydınlatma çözümleri sunar. Bu sistemler, park, bahçe, cadde, fabrika ve benzin istasyonları gibi birçok alanda kullanılır. Elektrik tasarrufu sağlar ve kolay kurulum avantajı sunar.

Güneş Enerjili Solar Sokak ve Bahçe Aydınlatmalar

Güneş enerjili solar sokak ve bahçe lambası nedir? Güneş enerjili sokak lambası avantajları? Güneş Enerjili lamba modellerimiz? Güneş Enerjili hazır bahçe lambaları?

Güneş enerjili bahçe ve sokak lambaları kolay kullanım ve ergonomik tasarımlarıyla isos enerji stoklarında mevcuttur.

Güneş enerjisi aydınlatma sistemleri, enerjisini güneşten alan güneş paneli, batarya ve lambadan oluşan aydınlatma sistemleri dir. Güneş enerjisi aydınlatma sistemleri fiyatları ve teknik özelliklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Son zamanlarda yapılan elektrik zamları sonrasında yüksek gelen elektrik faturalarına çözüm olması nedeniyle bir çok müşterimiz Güneş Enerjili Aydınlatma sistemleri hakkında bizden bilgi talep etmektedir.

Güneş Enerjili Aydınlatma sistemleri, güneş paneli tarafından gündüz üretilen enerjinin depolanarak gece, otomatik olarak lambanın çalıştırılmasıdır. Karanlık sensörü sayesinde akşam karanlığını algılayan sistem otomatik olarak çalışmaya başlar.

Güneş Enerjili Cadde, Sokak, Park, Bahçe Aydınlatma

Son elektrik zamları ile birlikte yüksek gelen elektrik faturalarına çözüm olması nedeniyle tercih edilen solar aydınlatma sistemleri, kolayca kurulumu sayesinde aşağıda belirtilen tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Güneş enerjisi ile led aydınlatma istenen her bölgeye uygulanabilir. Benzin istasyonları ön refuj aydınlatma, parklar ve bahçeler, cadde ve sokak aydınlatmaları gibi.

Gündüz depoladığı enerjiyle gece boyunca ışık verir. Gecede ortalama 6-8-12 saat yanar. Ürün balkonlara veya park veya  bahçe adınlatmasında kullanılır. Sert çelik ve ya kaliteli plastik malzemeden imal edilmiştir. Güneş Paneli su geçirmez şekilde tasarlanmıştır.

Güneş Enerjisi Aydınlatma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Solar Enerji Aydınlatma sistemleri; güneş paneli tarafından gün içerisinde lambanın ihtiyacı olan enerji üretilir ve bataryaya depolanır. Akşam karanlığı başlaması durumunda sensör devreye girerek bataryada depolanmış olan enerji ile lambayı çalıştırır.

Sokak Lambaları 30 wattan başlayıp 150 watta kadar mevcut olup güneş paneli,batarya,sensör ve ledler ürünün üzerinde montajlı bir şekildedir.Herhangi bir kablo çekmeden direk olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.Ürünlerde mevcut olan kumanda sayesinde daha sonrasında çalışma modu değişikliği yapılabilmektedir.

Solar Aydınlatma Sistemleri

Güneş enerjili Solar aydınlatma sistemlerinin uygulama alanları:

  • Güneş Enerjili,Ledli Park ve bahçe aydınlatmaları,
  • Güneş Enerjili Led Cadde ve sokak aydınlatmaları
  • Güneş Enerjili  Led Fabrika, işyeri, alışveriş merkezi, üniversite bahçe ve otopark aydınlatmaları
  • Güneş enerjili Led Sinyalizasyon, güvenlik sistemleri
  • Güneş enerjili Led Totem, reklam panosu, otobüs durağı aydınlatmaları
  • Benzin istasyonları Led aydınlatma
  • Ledli Acil durum aydınlatmaları
  • Ledli Şehir içi dekoratif aydınlatma