Karavanlarda Güneş Paneli Ve Malzeme Seçimi
Ekim 29, 2023
Güneş Enerjisi Sistemlerinde Jel Akü Seçimi
Ekim 29, 2023
Karavanlarda Güneş Paneli Ve Malzeme Seçimi
Ekim 29, 2023
Güneş Enerjisi Sistemlerinde Jel Akü Seçimi
Ekim 29, 2023

Hazır Paket Sistemler

İsos Enerji, güneş enerjili hazır paket sistemler sunarak elektrik ihtiyacı olan yerlerde enerji sağlamaktadır. Bu sistemler, kamp, karavan, hobi bahçeleri gibi elektriğin olmadığı yerlerde aydınlatma, telefon şarjı ve bazı ev aletlerini çalıştırmak için idealdir. Sistemler, farklı watt değerlerinde güneş panelleri, aküler, inverterler ve bağlantı ekipmanları içerir. İsos Enerji, hem Off Grid (Akülü) hem de On Grid (şebeke bağlantılı) projelerde hizmet verir ve sektörde tanınmış markaların ürünlerini sunar.

Hazır Paket Sistemler

isos enerji bünyesinde tasarlanan güneş enerjili hazır paket sistemler küçük ve orta ölçekli solar enerji uygulamalarında kullanılmaktadır. İsos enerji bünyesinde tasarlanan güneş enerjili hazır paket sistemler siz gerekli hesaplamalar yapılmış kablo ve bağlantıları için kuruluma hazır hale getirilmiş paketlerdir. İsos Enerji bünyesinde tasarlanan güneş enerjili hazır paket sistemler Piknikte, Kampta, Karavanda, Bağ evlerinde, Hobi Bahçelerinde kısacası elektrik ihtiyacı duyulan her yerde kullanabilirsiniz. Sistemin büyüklüğüne göre  buzdolabı, televizyon, aydınlatma, telefon şarjı ve küçük ev aletlerini çalıştırmaya olanak sağlamaktadır.

GÜNEŞ ENERJİLİ HAZIR PAKET SİSTEMLER

 

10 Watt Mini Güneş Paneli seti

10 Watt Mini Güneş Paneli Setinde 10 watt güneş paneli ve 7 amper kuru akü ,10 amper solar şarj regülatörü ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur.·10 Watt Mini Güneş Paneli Setinde ile 2 adet 7 watt  dc led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz.Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Lambasız, 1 lambalı ve 2 lambalı olarak seçenekli bir şekilde satışa sunulmuştur.

20 Watt Mini Güneş Paneli Seti

20 Wat Mini Güneş paneli Setinde  22 watt güneş paneli ve 12 amper kuru akü,10 amper solar şarj regülatörü ve kablo bağlantı ekipmanları  mevcuttur.·160 watt taşınabilir solar jeneratör ile 3 adet 7 watt  dc led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz. Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Lambasız, 1 lambalı ve 2 lambalı olarak seçenekli bir şekilde satışa sunulmuştur.

240 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

240 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 42 watt güneş paneli ,22 amper jel akü ,10 amper solar şarj regülatörü ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur.·240 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemi seçenekli olarak satışa sunulmuş olup 14 amper jel akülü modeli ve inverterli modeli de mevcuttur.240 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemi ile 3 adet 7 watt   led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca  inverter olan sistem seçildiğinde  el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve kısa süreli mini tv izlenebilir .Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve   elektrik beslemesi  yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

300 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

300 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 60 watt güneş paneli ,22 amper jel akü ,10 amper solar şarj regülatörü ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur.·300 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemi seçenekli olarak satışa sunulmuş olup  inverterli modeli de mevcuttur.300 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemi ile 3 adet 7 watt   led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca  inverter olan sistem seçildiğinde  el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve kısa süreli mini tv izlenebilir .Kolay taşınabilir olması sebebiyle özellikle kampçı ve gezginler tarafından tercih edilmektedir. Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve   elektrik beslemesi  yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınlatma için kullanılabilir bir üründür.

480 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

480 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 85 watt güneş paneli ,42 amper jel akü,300 , 20 amper solar şarj regülatörü ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur.·480 Güneş Enerjili Hazır paket Sistem  ile 8 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve 4 saate kadar televizyon izlenebilir, Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir.Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınaltma için kullanılabilir bir üründür.

800 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

800 Wat Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 170 watt güneş paneli ,60 amper jel akü,600 watt inverter , 20 amper solar şarj regülatörü mevcuttur ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur. Güneş Enerjili Hazır paket Sistemi  ile 8 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ve 6 saate kadar televizyon izlenebilir, Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma ve televizyon için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir.Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınaltma için kullanılabilir bir üründür.

1200 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

1200 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 2 adet 170 watt güneş paneli ,100 amper jel akü,30 amper şarj regülatörü,1200 watt inverter ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur mevcuttur.·1200 watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem  ile 10 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ,20-24 saat mini buzdolabı , 8 saate kadar televizyon izlenebilir ve  Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınaltma için kullanılabilir bir üründür.

NOT: Minibuzdolabı için kullanılabilecek en küçük solar jeneratördür.

2400 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

2400 watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 2 adet 280 watt güneş paneli ,2 adet 100 amper jel akü,30 amper şarj regülatörü,1200 watt inverter ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur mevcuttur.·2400 watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem  ile 10 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı,şarjlı matkap şarjı yapılabilir ,20-24 saat mini buzdolabı , 8 saate kadar televizyon izlenebilir ve  Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınaltma için kullanılabilir bir üründür.

 NOT: Orta boy için kullanılabilecek en küçük solar jeneratördür.

2400 watt solar jeneratör sistemimiz hobi bahçe evlerinde en çok tercih edilen pakettir. En küçük Minimal Solar Ev paketi diyebiliriz. Ayrıca bal süzme makinası çalıştırmak isteyenlerin Arıcılar içinde en çok tercih edilen solar arıcı paketidir. 2400 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemin 3 kw akıllı inverterli seçeneğide mevcuttur akıllı inverterli seçeneği seçtiğinizde ilerleyen aşamada bir üst sisteme geçiş yapılabilmektedir.

1 kW /4800 Watt Güneş Enerjili Hazır Paket Sistem

4800 watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem içeriğinde 4 adet 280 watt güneş paneli ,4 adet 100 amper jel akü,3 kw akıllı inverter ve kablo bağlantı ekipmanları mevcuttur.·2400 watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistem  ile 10 adete kadar  led lamba ve telefon şarj edebilirsiniz ayrıca inverter olduğu için el feneri şarjı, şarjlı matkap şarjı yapılabilir ,20-24 saat mini buzdolabı , 8 saate kadar televizyon izlenebilir ve  Laptop Şarj edilebilir .Küçük uygulamalar için hobi bahçesi tarzında elektrik olmayan yerlerde de aydınlatma için tercih edilmektedir. Sistemde İnverter olduğu için hobi bahçelerinde direkt olarak ana tesisat girişine 220 volt elektrik verilerek tüm eve elektrik beslemesi yapılabilir. Elektrik kesintileri için de modem, kombi, aydınaltma için kullanılabilir bir üründür.

  NOT: Orta boy için kullanılabilecek en küçük solar jeneratördür.

2400 watt solar jeneratör sistemimiz hobi bahçe evlerinde en çok tercih edilen pakettir. En küçük Minimal Solar Ev pakleti diyebiliriz. Ayrıca bal süzme makinası çalıştırmak isteyenlerin Arıcılar içinde en çok tercih edilen solar arıcı paketidir. 2400 Watt Güneş Enerjili Hazır paket Sistemin 3 kw akıllı inverterli seçeneği de mevcuttur akıllı inverterli seçeneği seçtiğinizde ilerleyen aşamada bir üst sisteme geçiş yapılabilmektedir.

İsos Enerji Firması; Yenilenebilir Enerji alanında izmirde hizmet vermektedir. İsos enerji olarak Off Grid(Akülü) ve On grid(şebeke bağlantılı) projelere hizmet vermekteyiz. İsos Enerji sektörde kendini kanıtlamış bir çok markanın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. İsos Enerji Olarak ürün yelpazemizde Güneş Paneli, Solar Şarj Regülatörü, İnverter, Akıllı İnverter, Solar Jel Akü, Lityum Akü, Solar Kablo, Konnektör, Güneş Paneli Bağlantı Ekipmanları, Solar Sokak Aydınlatma, On Grid Şebeke bağlantılı İnverter vb. Güneş Enerjisi alanında ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeler bulunmaktadır. Elektriğin Olmadığı; Çiftlik Evi, Hobi Bahçesi, Karavan, Tekne, Kampta İsos enerji ile elektriksiz Kalmayın. Bireysel konutunuzda ve fabrikanızda yüksek elektrik faturaları ödüyorsanız hemen isos enerji ile iletişime geçin faturanızı güneş ödesin.