Güneş Enerjisiyle Müstakil Evinizde Tasarruf Edin: Şimdi %10 İndirimli

%10 Kış İndirimi

12 Taksit Fırsatı

Güneş enerjisi devrimine katılın ve müstakil evinizin, villanızın enerji verimliliğini artırın. Gelişmiş güneş enerji sistemlerimiz, sadece faturalarınızı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüzün değerini artırırken daha sağlıklı bir gezegene katkıda bulunur. Müstakil evler için güneş sistemlerimizde özel %10 kış indirimi ile, sistemlerimiz her zamankinden daha erişilebilir. Evinizin geleceğine yatırım yapın ve anında tasarrufun keyfini çıkarın.

Kazananlar Arasında Yerinizi Alın

Evine güneş paneli sistemi kuran değerli müşterilerimizin deneyimlerini dinleyin

Müstakil Evinize Kurulacak Sistem Seçimi

Bir Eve Yetecek Güneş Enerjisi Sistemi Ne kadardır?

Müstakil evinize kurulacak güneş enerjisi sistemi tasarlanırken dikkat edilen bir kaç önemli nokta vardır. Bunlar, aylık elektrik tüketiminiz, panellerin kurulacağı çatıdaki montaj yapılabilir alan ve çatının baktığı cephe gibi durumlardır. Yerinde ücretsiz keşif yapıldıktan sonra net bir fiyat hesaplanabilir.

Enerji mühendislerimizden ücretsiz danışmanlık alarak ihtiyacınıza en güneş paneli setinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Güneş Enerjisi Sistemleri Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Güneş paneli seti nelerden oluşur?
Bir solar paket içerisinde; güneş panelleri, çevirici, aküler, ges panosu, kablolar, panel sabitleme çıtaları, sayaç, regülatör ve elektrik panoları yer almaktadır. Sunduğumuz solar paketlerin montaj işçiliği İzmir il sınırları içerisinde fiyata dahildir.
Güneş enerjisi elektrik sistemleri fiyatlarını kadardır?
Güneş enerjisi paket sistemlerin fiyatları 500,00 dolardan - 50.000,00 dolar aralığında farklılık göstermektedir. Elektrik bulunmayan küçük bağ evlerinde (tiny house) 1.000,00-2.000,00 dolar, bahçeli müstakil evlerde 3.000,00 dolar - 5.000,00 dolar, büyük villa tarzı konutlarda 6.000,00-15.000,00 dolar aralığında fiyatlar örnek gösterilebilir.
Sistemi evimin bahçesine kurabilir miyim?
Bu durum güncel kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak değişebilmekle birlikte, konutlar için On-Grid sistemler aksi belirtilmedikçe sadece imarlı yapınızın çatısına kurulabilmektedir. Off-Grid ve Öz Tüketim gibi sistemlerde ise farklı alanlara montaj imkanları olabilmektedir.
Apartman dairesinde oturuyorum, GES yapılabilir mi/fizible olur mu?
Evet, fakat apartman dairelerine GES kurulumu, çatı uygunluğu, yerel izinler ve maliyet paylaşımını içeren karmaşık bir süreçtir. Komşuların ve apartman yönetiminin onayı gereklidir.
Fazla üretilen enerjiyi satabiliyor muyum?
Evet, fazla üretilen enerjiyi bazı bölgelerde gerekli şartları, imar koşullarını karşılayabiliyorsa ve gerekli bataryanız mevcut ise şebekeye geri satma veya kredi olarak kullanma imkanı vardır, ancak bu yerel düzenlemelere bağlıdır.
Şebeke enerjisi kesildiğinde güneş enerjisi sisteminden enerji sağlayabiliyor muyum?
Evet, güneş enerjisi sistemleri şebeke kesildiğinde enerji üretebilir ve kullanabilir, ancak sistemin çalışabilmesi için sabit gerilime ihtiyacı vardır. Bu gerilim bataryalardan veya jeneratörden sağlanmalıdır.
Sadece güneş enerjisi ile şebekeden tamamen izole bir şekilde enerji sağlayabilir miyim?
Evet, uygun bir güneş enerjisi sistemi ve enerji depolama çözümü ile şebekeden bağımsız enerji sağlayabilirsiniz. Bu sistemlere sektörde Off-Grid adı verilmektedir.
Güneş enerjisi sistemimin bakım ve izlemesi nasıl yapılmalı ve bu süreç neden önemlidir?
Sistemde kullanılan inverter markasına göre değişen mobil ve masaüstü uygulamalar ile 7/24 sistemin performansı ve olası uyarılar takip edilir. Buradaki verilere göre, güneş enerjisi sistemi düzenli panel temizliği, inverter kontrolü ve performans izlemesi yapılarak, sistem verimliliğini korunur ve sorunları önlenir.
Sistemin amortisman süresi ortalama nedir?
Güneş enerjisi sistemi amortisman süresi genellikle 2 ila 10 yıl arasındadır. Bu, sistem maliyeti, sistem verimliliği, yerel enerji fiyatları, kullanıcının sistemden faydalanma oranı ve teşvikler gibi faktörlere bağlıdır.
Mobil Uygulama İle

Tüm Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

   Üretim ve tüketiminizi anlık takibi

   Cihazlarınızı uzaktan kontrol edin

   Ekipmanlarının durumlarını izleyin

   Olası hataları anlık tespit edin

Solar Paket
Fiyatınızı Öğrenin


  Fiyat teklifi al ve sistem maliyetini öğren

  Yatırım geri ödeme süresi hesaplansın

  Detaylı ekipman ve malzeme listesine sahip ol

  Yıllık tasarruf ve fizibilite raporunu edin


Paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden 2-3 iş günü içerisinde sistemler hakkında detaylı bilgi vermek için size ulaşacağız. 

Talep Formu

    Solar Paket Fiyatınızı Öğrenin

    Talep Formu